Ми раді вітати Вас на нашому сайті

Адвокатське об’єднання «Юридична компанія «ФОРТУНА» – це якісно згуртований колектив висококваліфікованих адвокатів, за плечима яких успішний досвід та професійні здобутки у практичній та науковій сферах юриспруденції.

Гнучкість прийняття рішень, своєчасність надання юридичних послуг, довгострокова співпраця, підтримка та індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом – основи корпоративної політики та складові нашого успіху.

В переліку наших клієнтів чимало не тільки вітчизняних, а й іноземних суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які довіряють нам представництво та захист своїх інтересів на теренах України.

Працівники компанії постійно підвищують свій фаховий рівень, приймаючи участь у заходах таких впливових правничих організацій як: Асоціація адвокатів України, Асоціація правників України, Асоціація цивілістів України та ін. Юристи займаються науковою діяльністю, що дозволяє їм впевнено тримати руку на пульсі постійних змін у правовому середовищі держави.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії, є надання юридичних послуг суб’єктам господарювання (фізичним та юридичним особам).

Робота Юридичної компанії «ФОРТУНА» полягає не тільки у професійному вирішенні правових проблем, а й в оперативному застосуванні заходів юридичного характеру, що спрямовані на їх попередження. Наше завдання – надавати клієнтам грамотну та своєчасну юридичну допомогу у будь-яких правовідносинах та на будь-яких етапах. Ми працюємо, щоб забезпечити стабільність та розвиток Вашого бізнесу.

Будемо раді бачити Вас у нашому офісі, де спеціалісти компанії нададуть Вам всю необхідну правову допомогу.

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ФОРТУНА - КОМАНДА НАДІЙНИХ АДВОКАТІВ