Наша філософія

      « … урочисто присягаю у своїй адвокатській діяльності дотримуватися принципів верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності, правил адвокатської етики, чесно і сумлінно забезпечувати право на захист та надавати правову допомогу відповідно до Конституції України і законів України, з високою відповідальністю виконувати покладені на мене обов’язки, бути вірним присязі» (ст. 11 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»).

    Для адвокатів нашої компанії ці слова – не просто набір літер, видрукуваних на папірці формату А-4, які необхідно було зачитати перед отриманням свідоцтва. Кожен із нас в свій час цілеспрямовано долав тернистий шлях і докладав чимало зусиль за право із гордістю носити звання Адвоката України.

    Ми чітко усвідомлюємо свою глобальну місію: виконання конституційної функції по забезпеченню захисту і представництва прав, свобод та інтересів людини і громадянина.

    Ми любимо свою професію, присвячуючи їй щоденно не менше 15 годин.

    Ми поважаємо своїх клієнтів, колег та опонентів і розраховуємо на повагу до себе.

Принципи роботи

Чесність

Ми не малюємо «золоті гори». Після глибокого аналізу будь якої правової проблеми кожного Клієнта, ми надаємо йому виключно правдивий юридичний висновок. Навіть, якщо така інформація його розчарує. Без чесності не буває довіри, а без довіри з боку Клієнта, ефективно побудувати захист його інтересів неможливо.

Мобільність

За необхідності, ми забезпечуємо представництво інтересів наших Клієнтів не тільки в м. Чернівці та Чернівецькій області, а й в інших регіонах України (в т.ч. – шляхом залучення наших колег-партнерів).

Конфіденційність

Вся, без виключення, інформація (починаючи від імені Вашої позашлюбної подруги і закінчуючи стратегією оптимізації оподаткування Вашого бізнесу) назавжди залишатиметься за «сімома замками» нашого офісу та охоронятиметься законом.

Результативність

Одне із категоричних правил нашої компанії: ми не беремося за завідомо програшні справи з метою заробітку. Ні за які гонорари! Ми спрямовані саме на ефективну допомогу клієнту, а не проведення йому «екскурсій» коридорами Феміди.

Індивідуальний підхід

Ми не намагаємось підігнати проблеми Клієнта під якусь шаблонну ситуацію, описану законом чи судовою практикою. Правова позиція по справі формується нашими адвокатами з урахуванням абсолютно всіх обставин; кожен документ, складений в інтересах Клієнта, проектується «з нуля» із врахуванням особливостей конкретного кейсу.

Прогресивність

Наша компанія йде в ногу з часом. Бажаєте отримати юридичну допомогу віддалено – будь ласка. Необхідно надати правову позицію в електронній формі – не питання. До Ваших послуг – будь який із існуючих месенджерів. Вам потрібно укласти договір із контрагентом в електронній формі – не проблема, ми готові надати належний юридичний супровід такій угоді: від створення електронного цифрового підпису до підписання сторонами та виконання умов.

Відданість

Підписавши із нами договір про надання правової допомоги, Ви можете бути певними, що Ваші проблеми стали нашими проблемами, і нами буде докладено всіх зусиль для їх вирішення. Жодне рішення адвоката не буде прийняте у Вас за спиною та всупереч Вашій волі. Без Вашого відома та схвалення адвокат не вестиме будь якого діалогу, перемовин, не проводитиме жодних зустрічей із стороною опонента.

Наполегливість

Наше кредо – битися до останнього. Попри будь які труднощі, наші адвокати відстоюють інтереси Клієнта, як свої. Жодні обставини не змусять нас відступити від виконання покладених обов’язків.

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ФОРТУНА - КОМАНДА НАДІЙНИХ АДВОКАТІВ